Új vagyok, bemutatkozom.

Sok szeretettel üdvözlünk, Dóra!

Reméljük nick-edhez méltóan sok-sok érdekességet sikerül felfedezned e csodálatos világból. Addig is, olvasgassál, szóljál hozzá a számodra érdekes témákhoz, színesítsd fórumunk arculatát és érezd jól magad közöttünk.
 
Sziasztok!
Új vagyok.. Dalmának hívnak, de hívjatok Carmennek, ha megszólítotok xD Dunaújvárosban élek, és anya egyik munkatársa ajánlotta az oldalt.. szerinte nagyon jó! ^^ Kíváncsi leszek rá :D
 
Sziasztok!

Julcsi vagyok 14 éves. Tiszaújvárosba lakom és Debreceni kisdiák leszek. Egy barátom ajánlotta az oldalt. Tanulmányaim elvégzése után ki szeretnék menni Spanyolországba hogy gyakorolhassam a nyelvet. Ennyit rólam. ;)
 
Sziasztok!

Julcsi vagyok 14 éves. Tiszaújvárosba lakom és Debreceni kisdiák leszek. Egy barátom ajánlotta az oldalt. Tanulmányaim elvégzése után ki szeretnék menni Spanyolországba hogy gyakorolhassam a nyelvet. Ennyit rólam. ;)
Szia Nyulcs! :D A debreceni kisdiákság Nyilas Misi óta, vagy még sokkal régebben, nagyon komoly dolog. Sok sikert kívánok hozzá, meg a terveidhez. Néha, ha időd engedi, nézz be hozzánk is! ;)
 
Bemutatkozom

Uj vagyok nevem Farkas Mária , becenév Marika , 50 évet töltök Julius végén, házas vagyok , van egy leányom aki férjnél van és két szép unokám akit imádok .Két féle munkát végzek : MLM - es munkát végzek, az interneten, hálózatot épitek , azonkivül Táplálékkiegészitőket forgalmazok és hozzásegitem az embereket egy szebb egészségesebb fájdalómmentes életjez . Kedvelt témáim a bioenergia és ezotéria . Mindenkit üdvözlők Marika
 
Uj vagyok nevem Farkas Mária , becenév Marika , 50 évet töltök Julius végén, házas vagyok , van egy leányom aki férjnél van és két szép unokám akit imádok .Két féle munkát végzek : MLM - es munkát végzek, az interneten, hálózatot épitek , azonkivül Táplálékkiegészitőket forgalmazok és hozzásegitem az embereket egy szebb egészségesebb fájdalómmentes életjez . Kedvelt témáim a bioenergia és ezotéria . Mindenkit üdvözlők Marika
Szia maribell!:)
Érezd jól magad itt a canadai oldalon.Biztos találsz olyan fórumot ami felkelti a figyelmed. Nézz körül sok érdekesség vam itt.
Ha olyan témát találsz ami érdekes számodra csak nyugodtan szólj hozzá te is.
Üdv:
Barbi
 
Sziasztok ! Magyarországon élek a Mátrában.45éves vagyok, van hét gyönyörű gyerköcöm. Kikapcsolodásom az internet. Az internetes lehetőségek felé kacsintok. Alapjában véve nyitott vagyok.
 
Sziasztok!
Erzsi vagyok, Kecskemét mellett egy kedves kis faluban élek családommal.
Böngészés közben találtam Rátok. Nagyon jónak találom a CH-t.
Tetszik a családias hangulat.
 
Minden új belépőt szeretettel köszöntök! Gyertek gyakran, szóljatok hozzá aktívan, mert a jó társaságnál nincs jobb! Nézzetek szét, mert sok szép érték van ám itt!
 
Sziasztok!

Feri vagyok Szombathelyről.... párszor már voltam az oldalakon, csak idő-és egyéb hiányában nem kapcsolódtam be a témákba.. már "nyögdíjas" vagyok..... egyelőre ennyi.:)
 
Feri vagyok szombathelyről.... párszor már voltam az oldalakon, csak idő-és egyéb hiányban nem kapcsolódtam be a témákba.. már "nyögdíjas" vagyok..... egyelőre ennyi.:)
Szia Feri!
A nyugdijas éveknek is meg van az igazi öröme. Pl több ídőd lessz a CH fórumokat böngészni és hozzá szólni. Kellemes nézelődést és ídőtöltést kívánok neked itt a CH-on!
 
Oldal tetejére