Már meg is lett a 20 üzenet, remek monológ volt, de sajnos az idő is elszállt ezzel, így már nincs lehetőségem tovább böngészni az oldalt. Na, de holnap is nap van
Tájékoztatunk, hogy oldalunk a jobb felhasználói élmény érdekében sütiket használ.
A CanadaHun.com további használatával ezt elfogadod. Az adatvédelmi (GDPR) törvény értelmében, valamit kötelező megjelenítenünk. Valószínű, hogy már 100+ másik ilyet elfogadtál...rajta hát.