Üzenőfüzet: Ch új tagjainak 20-hoz is infó, és minden amit csak úgy megbeszélnénk.

Már meg is lett a 20 üzenet, remek monológ volt, de sajnos az idő is elszállt ezzel, így már nincs lehetőségem tovább böngészni az oldalt. Na, de holnap is nap van :)
 
Oldal tetejére