Üzenőfüzet: Ch új tagjainak 20-hoz is infó, és minden amit csak úgy megbeszélnénk.

Nehezen dolgoztam fel az ápolás nehézségeit és az édesanyám hiányát.
 
Utoljára módosítva:
Lefogytam , szóval a depresszió tünetei miatt kórházba is kerültem. Egy kitünő gyógyszerrel talán újra talpra álltam. Sok akaraterő is kell hozzá.
 
Most jönnek haza látogatóba a napokban, alig várom ,hogy találkozzunk. Itthon próbálnak újra munkahelyet találni és ősszel végleg hazaköltöznek.
 
Oldal tetejére