sziaÜdv Mindenkinek!
sziaÜdv Mindenkinek!
én is arra hajtokteljes jogúvá akarok válni!!!!
biztos nagyon szép voltNovember elején Rómában voltunk. A legjobb akkor menni. Szuper időnk volt és már nem voltak olyan sokan. Jó tanács: a Vatikánba a jegyet meg kell venni előre online, így nem kell sorba állni....
szerintem is szépTenerife a vilàg legszebb helye szerintem!
okinkább újra regisztrálok.
tényleg remekRemek ez a fórum.
Még én is gyűjtömHogy begyűjtsek néhány hozzászólást.
Én igenHalihó van itt valaki?
Kitartás rumbatök!Még én is gyűjtöm
Eger? Felsőtárkány?Hétvégére tudnátok vmilyen kirándulóhelyet ajánlani Mo.-on? Köszi
HortobágyEger? Felsőtárkány?