Kedves Panther78!
Igen, ismerős, nehéz elfogadni, hogy máshoz is ragaszkodnak rajtunk kívül, de mikor odaér az ember értük az oviba, és a nyakadba ugrik, akkor mindjárt megértjük, hogy azért nem ugyanaz az a ragaszkodás, ahogyan hozzánk kötődik. (persze így sem egyszerű elfogadni, de ez az élet rendje)
Azt tudom mondani, hogy szerencsés vagy! Én el sem tudtam képzelni, hogy valaki miért nem szereti az anyósát. Nálunk a családban ugyanis ez annyit jelent, hogy két anyukád lesz mostantól, és ha bármilyen gondod van, neki is elmondhatod. Sajnos ő nem ilyen! Kifelé nagyon képmutató, de próbál összeugrasztani minket (ahogy a másik gyerekével is tett), hogy a mi gyerekünket is ő nevelhesse. Előfordul, hogy olyanokat talál ki, és próbálja vele a férjemet ellenem hangolni, hogy csak nézek. Szerencsére nem sikerül neki, mert mi mindent megbeszélünk. Mindenesetre örülök, hogy Neked szerencséd van velük, becsüld meg őket, mert sajnos a mai világban ez egyáltalán nem magától értetődő!
Igen, ismerős, nehéz elfogadni, hogy máshoz is ragaszkodnak rajtunk kívül, de mikor odaér az ember értük az oviba, és a nyakadba ugrik, akkor mindjárt megértjük, hogy azért nem ugyanaz az a ragaszkodás, ahogyan hozzánk kötődik. (persze így sem egyszerű elfogadni, de ez az élet rendje)
Azt tudom mondani, hogy szerencsés vagy! Én el sem tudtam képzelni, hogy valaki miért nem szereti az anyósát. Nálunk a családban ugyanis ez annyit jelent, hogy két anyukád lesz mostantól, és ha bármilyen gondod van, neki is elmondhatod. Sajnos ő nem ilyen! Kifelé nagyon képmutató, de próbál összeugrasztani minket (ahogy a másik gyerekével is tett), hogy a mi gyerekünket is ő nevelhesse. Előfordul, hogy olyanokat talál ki, és próbálja vele a férjemet ellenem hangolni, hogy csak nézek. Szerencsére nem sikerül neki, mert mi mindent megbeszélünk. Mindenesetre örülök, hogy Neked szerencséd van velük, becsüld meg őket, mert sajnos a mai világban ez egyáltalán nem magától értetődő!