Sziasztok!
Klassz volt az első napunk-esténk-éjszakánk, miután visszajöttük Írországba. A fűtés betyart, 9 fokban töltöttük az éjszakát. Nem volt olyan ruha, ami nem rajtunk lett volna az összes takaróval együtt...
Még mindig nincs fűtésünk, ma este jön még csak a szerelő.
De tegnap már bevásároltunk egy rakat villanymelegítőt, tehát már jobb a helyzet. De azért nem az igazi.
Ki-be szaladgálok a melegből a hidegbe, mert nem lehet minden helyiséget befűteni ugye egyszerre.

Hát ez van. Cidri..
Klassz volt az első napunk-esténk-éjszakánk, miután visszajöttük Írországba. A fűtés betyart, 9 fokban töltöttük az éjszakát. Nem volt olyan ruha, ami nem rajtunk lett volna az összes takaróval együtt...
Még mindig nincs fűtésünk, ma este jön még csak a szerelő.
De tegnap már bevásároltunk egy rakat villanymelegítőt, tehát már jobb a helyzet. De azért nem az igazi.
Ki-be szaladgálok a melegből a hidegbe, mert nem lehet minden helyiséget befűteni ugye egyszerre.
Hát ez van. Cidri..