Fogyizzunk együtt, biztassuk egymást, így sikerülni fog, én tudom.

Státusza
További válaszok itt nem küldhetőek.
Ezért én most formát bontok!

Mától - Tájdi távollétében -, mint rangidős :)D) fogyi fórumozó, ezennel formát bontok és a fogyin kívűl - ami természetesen a fő téma itt ebben a fórumban - másról is fogok beszélgetni veletek. Rendicsek?

Már volt egyszer erre egy kísérlet, de jött egy-két új fórumozó, aki ezt azonnal bojkottálta. :)
Most nem hagyom magam! ;) :D
Benne vagytok?

quote]

Abszolut! :)

Nem kell annyira gorcsosen ragaszkodni a szabalyokhoz ;) CH-fogyi-baratikorkent ugy gondolom, jogunk is van ahhoz, hogy meosszuk egymassal ami erdekes, akkor is ha nem fogyasos, nyilvan nem terunk el a fo profiltol, de szerintem nincs abban semmi rossz hogy neha mast is lehessen olvasnunk.
 
Végül is én nem szeretnék általánosítani és nem szeretném az "orvostársadalmat" bántani. Mert igen is szükség van rájuk, és nem mindegyik egyforma. Csak hát ez az eset egy kicsit felháborított.

Nem nem, persze, nyilvanvalo, hogy azert a legtobb orvos becsuletesen teszi a dolgat, en sem altalanositani akartam, csak errol az orvosrol beszeltunk. :)
 
Lányok! Fiúk! Fogyi fórumosok!

Többször van, hogy találok valamilyen jó cikket, vagy weboldalt a neten, amit jó volna veletek megosztani, de ugye ide nem tudom beírni, mert ez fogyi fórum, nem pedig dumafórum. Én meg ezért nem nyitok új fórumot, de nem is megyek át más fórumokba.
Ezért én most formát bontok!


Mától - Tájdi távollétében -, mint rangidős :)D) fogyi fórumozó, ezennel formát bontok és a fogyin kívűl - ami természetesen a fő téma itt ebben a fórumban - másról is fogok beszélgetni veletek. Rendicsek?

Már volt egyszer erre egy kísérlet, de jött egy-két új fórumozó, aki ezt azonnal bojkottálta. :)
Most nem hagyom magam! ;) :D
Benne vagytok?

Viszont valahogy jelölni kéne, hogy egy-egy hozzászólás nem fogyitéma, hogy ne kapjon hülyét az, aki csak beugrik körbenézni és éppen pl. ragtapaszról beszélgetünk :D - így ezeket a témákat átugorhatja.

Én támogatlak! A fogyókúra témát elég hamar ki lehet meríteni, viszont bármikor adódhat, hogy kérdés merűl fel. Ilyenkor nagyon jó, hogy itt vagyunk mind egy helyen és egyből meg is beszéljük. Ja, és előbb utóbb mindenki lefogy...

A másik, hogy a fogyihoz fontos a jókedv és kiegyensúlyozottság. Ha mindent megbeszélhetűnk egymással amihez kedvűnk van az máris jókedvet eredményez. Egyébként azért van az, hogy a férfiak nagyobb százalékban kapnak infarktust, mivel magukban tartják az élet apró nagyobb bosszantásait. Mi nők meg kibeszéljük, elsírjuk magunkat és máris túlvagyunk a negatív dolgokon is.

Szóval én azt mondom: miért is ne! Beszéljük meg!!!:D:D:D
 
Máris egy nem fogyi téma - mivel benne vagyunk a nyaralásokban:

Óvakodjunk az e-betörőktől!

Igen, ez egy olyan dolog, amiben nem tud az ember elég elővigyázatos lenni. A mai modern világban, ahol szinte mindent a számítogép vezérel és adatokat tárol, a bűnözőknek elég könnyű dolguk van. Persze agy is kell hozzá, hogy megvalósítsák. Én személyes véleményem az, hogy nem létezik kód, jelszó amit fel ne lehetne tőrni és ha lehet csak olyan adatokat tartani a gépen ami nem okoz nagy gondot, ha elvész vagy más is elolvassa!
Ami pedig a távollétet illeti az othontól az a legjobb, ha van egy olyan szomszéd aki csupán néha rápillant a házra, megnézi milyen idegen autó állt meg, stb. És ez oda-vissza működik!
 
Ez így igaz Enikő!
Itt is olyan összefogás van emiatt, hogy pl. nálunk sosincs olyan,hogy nincs senki a házban, akár itt, akár otthon, mégis minden szomszéd figyel a másik háza tájára is.
Nem beszélve egyéb biztonsági dolgokról. :)
 
Fesztivál??? Milyen fesztivál? Sörfesztiválon voltál már? Én oda elfogok majd menni egyszer.:D Remélem

Ez most olyan kozepkori fesztival volt, az egyik legjobb dolog itt kint, mindenki beoltozik nagyon szep kozepkori ruhakba, (nem csak az eloadok, a kozonseg is, vannak ilyen boltok is, amik kifejezetten ilyen ruhakat arulnak - a profilkepemen olyasmiben nyomulok) kozepkori kajak vannak, kozepkori jatekok, lovagijatekok, kozepkori zenet jatszo zenekarok, gotzenekarok dallamos es elvezheto rockzenevel, egeszen elkepeszto az atmoszfera. :)
Ja es nem jellemzo az az otthonrol jol ismert mindent oszerondito seggreszegseg, hanem csak jokedvu reszegek. :D
Olyan jo lenne ha otthon is lehetne ilyen, ugy szeretnem, ha az otthon elo (mostansag elegge szenvedo) emberek is kicsit megtapasztalhatnak ezeket a dolgokat, ettol energiat nyernenek.
De nem akarom elvinni a dolgokat mas iranyba :) sorfesztivalt kerdezted, igen hogyne, a legjobbak Bajororszagban vannak, majustol oktoberig. Voltam mindenfele mar ilyeneken sokszor, az Oktoberfestet nem ajanlom, tul kommercialis, zsufolt, nem eredeti, es ugyanazt megkapja az ember Straubingban a Gaubodenfesten, vagy Passauban a Dultokon, meg az oriaskerek, a tobbi karussel is ugyanaz, azokat cipelik mindenfele - a tomeg viszont elviselheto. :D
Ha kell valami segitseg, info, csak szoljal.

kiss
Rixy

Es illusztralok:
Schandgesellen.jpg
 
Ilyenkor nagyon jó, hogy itt vagyunk mind egy helyen és egyből meg is beszéljük. Ja, és előbb utóbb mindenki lefogy...
A másik, hogy a fogyihoz fontos a jókedv és kiegyensúlyozottság. Ha mindent megbeszélhetűnk egymással amihez kedvűnk van az máris jókedvet eredményez.

Igen, es hogy oszinte legyek, engem erdekel, mi tortenik Veletek, a CH-barataimmal. Asszem mar mondhatom igy. :)Tokjo volt nekem is, amikor ki voltam akadva, es nem kuldtetek el, hanem erot kaptam, szoval en is tamogatok mindenkit.
kiss
Rixy

034.jpg

Nem megenni, nezegetni :)
 
Lányok! Fiúk! Fogyi fórumosok!


Ezért én most formát bontok!


Mától - Tájdi távollétében -, mint rangidős :)D) fogyi fórumozó, ezennel formát bontok és a fogyin kívűl - ami természetesen a fő téma itt ebben a fórumban - másról is fogok beszélgetni veletek. Rendicsek?

Remek otlet! :) kiss
 
Érdekes reggelit csináltam magamnak :D

1 tojás, só, ásványvíz, teljes kiörlésű liszt, burgonyapehely, szódabikarbóna (itt az írek azt használják a kenyérhez), kukorica keményítő, evőkanálnyi olaj.
Ezt összekevertem, majd gofri sütőben csináltam belőle két db "kenyeret".
Ezt eszem most fokhagymával.
Mit ne mondjak.. annyira laktató, hogy azt hiszem jó ideig eszembe se lesz enni.
De ezt is szigorúan csak reggel eszem - mármint bármiféle kenyeret.
Fehérlisztes dolgokat egyáltalán nem eszem egy ideje. Mindent elkövetek, hogy kiiktassam az étrendemből azokat a hízlaló és nem egészséges dolgokat, amiről csak tudok.
Hajrá Santane! ;) :lol:
 
Érdekes reggelit csináltam magamnak :D

1 tojás, só, ásványvíz, teljes kiörlésű liszt, burgonyapehely, szódabikarbóna (itt az írek azt használják a kenyérhez), kukorica keményítő, evőkanálnyi olaj.
Ezt összekevertem, majd gofri sütőben csináltam belőle két db "kenyeret".
Ezt eszem most fokhagymával.
Mit ne mondjak.. annyira laktató, hogy azt hiszem jó ideig eszembe se lesz enni.
De ezt is szigorúan csak reggel eszem - mármint bármiféle kenyeret.
Fehérlisztes dolgokat egyáltalán nem eszem egy ideje. Mindent elkövetek, hogy kiiktassam az étrendemből azokat a hízlaló és nem egészséges dolgokat, amiről csak tudok.
Hajrá Santane! ;) :lol:

Biztos fincsi lehet! A frissen sütött péksütik nagyon finomak. Én nagyon nem vagyok oda a kenyérért, de néha nagyon jól esik egy szelet zsíroskenyér (persze mangalica)!:D Mikor kicsi voltam nagymamámék állandóan rámszóltak, hogy múszáj kenyeret is enni a húshoz, pedig a húst én magában szeredtem.
 
Nofene! Mangalica! Enikő! Te tudsz valamit! ;) :D
Mi nem eszünk disznóhúst, csak mangalica kolbászt, szalonnát, zsírt. Mondjuk ezt rosszul írtam, mert én egyiket sem eszem, ugyanis nekem minden ilyen dolog zsíros, nem bírom. (Csak tudnám akkor, hogy mitől ekkora az ülőkém!?
nevet_.gif
)
 
Nofene! Mangalica! Enikő! Te tudsz valamit! ;) :D
Mi nem eszünk disznóhúst, csak mangalica kolbászt, szalonnát, zsírt. Mondjuk ezt rosszul írtam, mert én egyiket sem eszem, ugyanis nekem minden ilyen dolog zsíros, nem bírom. (Csak tudnám akkor, hogy mitől ekkora az ülőkém!?
nevet_.gif
)


Biztos, attól híztál, ha már ránéztél!!! :D:D:D
 
HÁT EZ AZ!!!
Már ha csak rá is nézek...
Csak az a baj, hogy visszafelé nem műxik, azaz hiába nem nézek rá, attól még az rágyün az emberre. :D
 
Csatlakozom az elöttem szólókhoz! Én sem eszem sokat, de amit megeszek, azt jóízűen fogyasztom!
És már ez önmagában is elég a hízáshoz!?
 
Státusza
További válaszok itt nem küldhetőek.
Oldal tetejére