Gyógypedagógusoknak, logopédusoknak, szülőknek... 2014

Státusza
További válaszok itt nem küldhetőek.
Sziasztok!
Tud valaki olyan oldalt, ahonnan tudnék rendelni Differix játékot? Bontatlan játék kellene, nem használt (számla miatt), ezért a vatera, jófogás és hasonló oldalról nem jó. Kerestem már sok helyen, de sehol sincs raktáron :(
 
Sziasztok! Ismét segítségeteket kérem. Gyógypedagógus hiánnyal kezdtük az új tanévet. Eseti helyettesítések keretében nem tudjuk ellátni maradéktalanul a tanórákat. Van-e tapasztalata valakinek, hogy a KLIK kifizeti-e túlórában? Igazgatóhelyettes kötelező óraszáma feletti óra megtartása eseti helyettesítés vagy túlóra.
 
Keresem: Meixner: Olvasástanulás/tanítás a dyslexia-prevenciós módszerrel ( Bp, 1989 Műv.Min.) mindkét kötetét.
Köszönöm.
 
Sziasztok!
Gyógypedagógus ismerősnek keresem a rehabos külívet és a betétívet docban, hogy számítógéppel is lehessen benne dolgozni. Az ide feltett példányok a régiek (kül- és betétív is). Valaki nem tudná közkinccsé tenni az újakat? (annyira nem is újak, min. kb. 4-5 évesek)
Köszönöm a nevében is!
 
Sziasztok!
Gyógypedagógus ismerősnek keresem a rehabos külívet és a betétívet docban, hogy számítógéppel is lehessen benne dolgozni. Az ide feltett példányok a régiek (kül- és betétív is). Valaki nem tudná közkinccsé tenni az újakat? (annyira nem is újak, min. kb. 4-5 évesek)
Köszönöm a nevében is!
Amely belívet feltettem, (abba lehet írni is) azt használjuk most is, és már túl vagyunk egy nagy-nagy ellenőrzésen, sehol nem kifogásolták...
a külívet úgy tudom nem lehet fénymásolni..(ez lehet, hogy régi info)
Egyébként már lézetik csoportos belív is ,lehet , hogy Ti azt keresitek?
 
Amely belívet feltettem, (abba lehet írni is) azt használjuk most is, és már túl vagyunk egy nagy-nagy ellenőrzésen, sehol nem kifogásolták...
a külívet úgy tudom nem lehet fénymásolni..(ez lehet, hogy régi info)
Egyébként már lézetik csoportos belív is ,lehet , hogy Ti azt keresitek?
Igen, a csoportos belív kellene és az új külív.
 
Sziasztok!
Szükségem lenne középsúlyos értelmileg akadályozott tanmenetekre 1-8-osztályig bármire, mert minden szükséges!
Köszönöm! :)
 
Sziasztok! Jó napot kívánok!

Keresem az Én is tudok beszélni sorozatból a 2. Fent volt a fórumon, de sajnos már nem letölthető a dataról. Köszönöm a segítséget!
 
Sziasztok! SEGÍTSÉG!! Valakinek nincs véletlenül diszkalkuliás tanmenete 2.osztálynak? Nagyon nagyon nagy szükségem lenne rá. Sajnos nincs gyógypedagógusunk, nekem kellene mindet megoldani, de nincs gyógypedagógiai képesítésem. Megkaptam Szabó Ottilia:Számolni jó munkafüzeteit, de nincs hozzá sem kézikönyvem, sem tanmenetem.
Előre is köszönöm!
 
Sziasztok! SEGÍTSÉG!! Valakinek nincs véletlenül diszkalkuliás tanmenete 2.osztálynak? Nagyon nagyon nagy szükségem lenne rá. Sajnos nincs gyógypedagógusunk, nekem kellene mindet megoldani, de nincs gyógypedagógiai képesítésem. Megkaptam Szabó Ottilia:Számolni jó munkafüzeteit, de nincs hozzá sem kézikönyvem, sem tanmenetem.
Előre is köszönöm!
Innen talán hozzá lehet jutni: http://dyscalculine.com/hu/egyeni/
 
Státusza
További válaszok itt nem küldhetőek.
Oldal tetejére