Jelenleti iv II.

Sziasztok,
ez az első jelentkezésem, ezért nem vagyok biztos benne, hogy egyáltalán jó helyre írok. Remélem, kiderül. Dudud(elítam, mert Dudus vagyok valójában.)
 
Sziasztok!

Nekem ez az idézet tetszik, Paulo Coelho-tól származik:

"Kár, hogy az emberek csak a különbséget látják meg, amely elválasztja őket egymástól. Ha több szeretettel néznének egymásra, azt vennék inkább észre, ami közös bennük, és feleannyi probléma lenne a világban."
 
Köszönöm a segítséget! Remélem el tudom érni a 20 hozzászólást, érdekelnek a kézműves dolgok és a pedagógiával kapcsolatos témák is.
 
Valószínű azért mert te sem gyűjtötted még be a 20 hozzászólást és nem telt el a 48 óra azóta én is ebben a cipőben járok remélem nekem is sikerül( Te előttem jársz)
 
Oldal tetejére