Mi volt a mai menü?

Státusza
További válaszok itt nem küldhetőek.
Munkahelyen: májgaluska leves, gránátos kocka(vagyis krumplis tészta)
és ecetes karfiol
Hazafelé fagyi és 2 zsömle kolbásszal és két barack
 
Sziasztok!
A mai menü félnapos pácból kivéve egészben sült csirke lesz, citromos gombás töltelékkel. Nagymamás sült krumpli (nagyobbra vágott szeletek) és rizi-bizi körettel.
 
Valaki ismer ilyet? - Sült hagymás bab. Sütőben készül és állítólag mennyei!
A kereső kiadott több főzős oldalon lévő receptet, de azok nekem gyanúsak. Állítólag ez valami délszláv étel, igaz???
Ma különben idő hiányában pácolt csirkeszárnyat sütöttem (hűtőpultost) köretnek mexicói zöldségmix olívaolajon a micróban megpárolva és főtt rizzsel összekeverve. Én imádom!!!
 
Ma, illetve az órára nézve tegnap. Egy igazi, kiadós gulyásleves került az asztalra. Természetesen gazgadon csipetkézve. Második fogásnak csak könnyed sajtos tészta (jobban kedveljük makaróni helyett spagettivel) kísérte, de így igen jóllakottan ejtőztünk utánna a nappaliban.
 
Státusza
További válaszok itt nem küldhetőek.
Oldal tetejére