Minek orultel Ma?

Annak örültem, hogy megjavult a CH fórum honlapja,
és annak nagyon örültem, hogy találtam egy topic-ot Whitney Houston-ról.
 
örülnék ha megtalálnám azt a lányt aki minden elvárásaimnak megfelelne, miközben én is megfelelnék minden elvárásainak, és még össze is tudnánk jönni.
 
Óriási a lottó főnyeremény, ma este lesz a sorsolás. Hát a főnyereménynek nagyon örülnék, de kb. annyi esélyem van rá, mint hogy belém csap a villám. :D
 
Végre megérkezett egy régóta várt utalás és sikerült lezárni egy nagyon sok stresszel járó feladatot! És végre nem esik az eső.
 
Sziasztok,

Nagyon örülnék, ha megnéznétek, Ákos Előkelő idegen című versére írt elemzésemet.
Ez az én szubjektív értelmezésem, remélem tetszeni fog.
A videó a Youtube-on is megtalálható, FULL HD minőségben.

[video=youtube;GQ4rdMLPnvw]http://www.youtube.com/watch?v=GQ4rdMLPnvw[/video]
http://www.youtube.com/watch?v=GQ4rdMLPnvw

Jó szórakozást!
 
Oldal tetejére