Minek orultel Ma?

Kellemes és szép napot Mindenkinek! Én egy puszinak örültem ma reggel a férjemtől, mert utána ment dolgozni. Hamarosan pedig a lányaimnak fogok örülni, megjönnek a suliból.:p
 
Amikor felébredtem az első dolog, amit megláttam, egy csokor rózsa volt az asztalomon :) Már ettől boldogan indult a napom.
 
Nagyon örültem, amikor bepakoltam a táskámat, mert elutazok hétvégére és alig várom... külön élvezet a pakolás is. :D
 
Egész nap fáj a fejem, de nagyon örültem amikor megláttam, hogy még van 2 db fájdalomcsillapító otthon, mert messze van a gyógyszertár és ilyen fájós fejjel nem lenne kellemes odáig elsétálni.
 
Oldal tetejére