Mit gyűjtesz?

Régebben nagyon sok mindent gyűjtöttem pl. kövek, kagylók, képeslap, szalvéta, plüssállat, bélyeg, toll. Ezek közül még sok minden meg is van.
Manapság pedig gobelint (én varrom ki), apró dísztárgyakat, dvd-ket, puzzlet és természetesen könyvet minden mennyiségben.
 
Mindent ami lovas ,mert kislányom lómániás(ló és póni)
kicsi ló nagy ló,lovaskönyv,lovas szalvéta,lovas terítő...... stb
 
Mit gyűjtök? Hát jó lenne pénzt gyűjteni. :)

Komolyra fordítva a szót. Katonai rangjelzéseket, sapka emblémákat, karjelzéseket gyűjtök. Egész szép gyűjteményem van az ország különböző részeiről. Sajnos külföldi katonai karjelzésem csak 2 van. 1 amerikai zászlós, a másik pedig egy orosz katonai karjelzés. Vannak olyanok is amik Irakból, Afganisztánból valók (persze magyar békefentartók használták). Ha valakit érdekel vagy szeretne csereberélni akkor mutathatok képet is. :)
 
régebben: - tolltartókat.
- toll, ceruza.
- régi fényképeket.
- posztereket.

mostanság: - bögréket.
- kagylókat.
 
Oldal tetejére