Köszi!!!!mamaledr. Tótszöllősyné Varga Tünde: Mozgásfejlesztés az óvodában.pdf
http://yadi.sk/d/msePTqj7LcHRA
Ez csak olvasható dokumentum, word formátum nem megy.
lementettem,köszi!közben lejjebb tekertem és láttam,hogy ki állította összeHátha segít!!![]()
Igen igen.Az elsőnél nem értékeled, hanem leírod mi volt a célod, mit akartál fejleszteni, hogyan építetted fel...
Csak utána, az értékelés dokumentumainál fogod értékelni a megvalósulást!
Ugye, Eraaaaa?????![]()
Én azt írtam, de lehet nem jó: Katica csoport nevelési terve 2013/2014Keresést elősegítő kulcsszavak. Ezt több helyre is kéri majd. Én az adott dokumentumra jellemző pár szót írom oda. pl. nevelés, beszoktatás, stb.
Szia! Nem kell egyéni fejlesztési terv az egyszerűsítettbe. Valószínű a teljest nyitottad meg. Az egyszerűsített így néz ki: ......szépen feltöltve......Sziasztok! Kérdezek ismét! Az egyszerűsített portfóliónál, kell egyéni fejlesztési terv? Eddig úgy tudtam, hogy nem kell. A feltöltő felületen kipirosodik...miért? A másik kérdésem...hova kell írni, hogy nem kívánok pedagógiai szakmai dokumentumot feltölteni? Köszönöm előre is!

Haladok lassú ütemben. De már miért is ne most járjak hetente két alkalommal este nyolcig fejtágításra........... Halmozom az élvezeteket...Sziviiiiiii!!
Minden rendben? Haladsz?![]()
Juuuuuj........Haladok lassú ütemben. De már miért is ne most járjak hetente két alkalommal este nyolcig fejtágításra........... Halmozom az élvezeteket...![]()
Profil, ütemterv+ reflexió, foglalkozás1+ reflexió, foglalkozás2+ reflexió. Én a reflexióhoz tettem a gyermekmunkát (vagyis nekem képek a foglalkozásról, mert nincs hozzá gyermekmunka, az enyém drámás fejlesztés)Era! A különleges bánásmódos gyereknél hogy vannak a fülek? Kell egy profil, egy ütemterv, 2 foglalkozási terv, 2 gyerekmunka és itt mit reflektálok, melyik tervet és hány fülre kell terveznem? Köszönöm
Nem, még mi sem tudunk semmit, pedig nekünk is jó lenne tervezni.Márciusi Ifjak, válaszra várók, mikor kapunk visszajelzést??????Március 31 már elmúlt!!! Bisne Te sem vagy jobban informálva?
De jó! Hadd humorizáljak fáradtságomban.Era! A különleges bánásmódos gyereknél hogy vannak a fülek? Kell egy profil, egy ütemterv, 2 foglalkozási terv, 2 gyerekmunka és itt mit reflektálok, melyik tervet és hány fülre kell terveznem? Köszönöm
köszönömProfil, ütemterv+ reflexió, foglalkozás1+ reflexió, foglalkozás2+ reflexió. Én a reflexióhoz tettem a gyermekmunkát (vagyis nekem képek a foglalkozásról, mert nincs hozzá gyermekmunka, az enyém drámás fejlesztés)
Kedves Mindenki! A gépem megadta magát, word eltűnt. Sírógörcsöt kaptam, majd jött segítség. Most van valamiféle word-öm, Krosnak köszönhetően ma már átkonvertáltam a pdf-et word-be...Közben töltögettem néhány dolgot fel, amit 64-szer átjavítottam feltöltés előtt, mert nem tetszett, hogy Pistikét Katikának hívtam a fáradtságtól eltompult agyammal. Közben tudatosult bennem, hogy jövőhéten szakmai nap, bemutató-hegyek, vázlatot írok sebtiben, agyalok ezerrel, hogy super óvónéni lehessek, eszközt készítek, értékelő-táblázatot. És dugig a naptár programokkal áprilisra az oviban. Portfóliómból talán egy egyszerűsített visítva lesz, ha mától kezdve nem alszok...Na, valami jó hír is: szombaton kerti partyn voltam és nagyon finom pálinkát ittam: fóliázás helyett fólia alá mászás lehetett volnaJuszek! Szreni! HOL VAGYTOK?????????????????????? Hiányoztok nagyon!![]()
Szia Juszek!Kedves Mindenki! A gépem megadta magát, word eltűnt. Sírógörcsöt kaptam, majd jött segítség. Most van valamiféle word-öm, Krosnak köszönhetően ma már átkonvertáltam a pdf-et word-be...Közben töltögettem néhány dolgot fel, amit 64-szer átjavítottam feltöltés előtt, mert nem tetszett, hogy Pistikét Katikának hívtam a fáradtságtól eltompult agyammal. Közben tudatosult bennem, hogy jövőhéten szakmai nap, bemutató-hegyek, vázlatot írok sebtiben, agyalok ezerrel, hogy super óvónéni lehessek, eszközt készítek, értékelő-táblázatot. És dugig a naptár programokkal áprilisra az oviban. Portfóliómból talán egy egyszerűsített visítva lesz, ha mától kezdve nem alszok...Na, valami jó hír is: szombaton kerti partyn voltam és nagyon finom pálinkát ittam: fóliázás helyett fólia alá mászás lehetett volna
Szóval lányok, fiúk, ez így munka mellett év vége fele igazán embert próbáló. Minden tiszteletem a gyermekeseké /az enyémek már nagyok/.
