Szia!
Nem tudom, hogy miaz, ami végülis beleszámít a 20-ba.
Én a fentebbi hozzászólásaim után kaptam egy üzenetet, hogy a cookie-kat törölték.
Szerinted mi számít annak?
Tájékoztatunk, hogy oldalunk a jobb felhasználói élmény érdekében sütiket használ.
A CanadaHun.com további használatával ezt elfogadod. Az adatvédelmi (GDPR) törvény értelmében, valamit kötelező megjelenítenünk. Valószínű, hogy már 100+ másik ilyet elfogadtál...rajta hát.