Tanács a 20 hozzászólás könnyű megszerzéséhez ‎

20 hozzászólás

Szia!
Nem tudom, hogy miaz, ami végülis beleszámít a 20-ba.
Én a fentebbi hozzászólásaim után kaptam egy üzenetet, hogy a cookie-kat törölték.
Szerinted mi számít annak?
 
Oldal tetejére