Ide kell írni a 20 szót vagy máshová? Nem tudom, de ha ide kell írni akkor az jó mert ez lassan meg is lesz vagy húsz szó és akkor minden oké lesz úgy.
Tájékoztatunk, hogy oldalunk a jobb felhasználói élmény érdekében sütiket használ.
A CanadaHun.com további használatával ezt elfogadod. Az adatvédelmi (GDPR) törvény értelmében, valamit kötelező megjelenítenünk. Valószínű, hogy már 100+ másik ilyet elfogadtál...rajta hát.