Tanács a 20 hozzászólás könnyű megszerzéséhez

Státusza
További válaszok itt nem küldhetőek.
Ide kell írni a 20 szót vagy máshová? Nem tudom, de ha ide kell írni akkor az jó mert ez lassan meg is lesz vagy húsz szó és akkor minden oké lesz úgy.
 
Státusza
További válaszok itt nem küldhetőek.
Oldal tetejére