Én megyek.Kedves Fórumozók! Jön valaki a holnapi Értékeltem – „Élesben” – Értékeltek szakmai műhelyre? Ha igen, meg tudnátok mondani, hány órakor kezdődik?
Helyszín: Xántus János Két Tanítási Nyelvű Gyakorló Középiskola; 1055 Budapest, Markó u. 18-20
9.30 – 10.00
Regisztráció, fogadó kávészünet
10.00 – 10.10
Köszöntő
Sipos Imre Köznevelésért felelős helyettes államtitkár, EMMI
Szakmai program
Moderátor: Dr. Jeszenszkyné Dr. Gallai Gabriella
10.10 – 10.20
A Nemzeti Pedagógus Kar
Horváth Péterelnök, Nemzeti Pedagógus Kar
10.20 – 10.40
Minősítések a szakértő szemével
Bánkiné Kiss Anikó tagozati elnök, Tanfelügyeleti és minősítési szakértő tagozat
10.40 – 11.00
Minősítések az intézményvezetői vélemények tükrében
Cselikné Juhász Ildikóelnök, Általános Iskolai Igazgatók Országos Szövetsége
11.00 – 12.00
A mester és kutatópedagógus fokozatok az életpálya modellben (?)
Dr. habil Szivák Judit egyetemi docens, ELTE Pedagógiai és Pszichológiai Kar
12.00 – 13.00
Szendvicsebéd
13.00 – 14.30
Kerekasztal beszélgetés - Javaslatok megfogalmazása.
Bánkiné Kiss Anikó tagozati elnök, Tanfelügyeleti és minősítési szakértő tagozat

